АКЦІЇ      БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА      ЗНИЖКИ
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Ласкаво просимо до інтернет-магазину CentroMebli
Графік роботи:

9:00–20:00
Online замовлення
 24/7

0
Мій кошик

Топпери і тонкі матраци

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Серия
Призначення матраца
Висота, см
Жесткость
Людям с весом
Наповнювач
Особливості
≡:
популярні
спочатку дешевше за назвою

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ТОНКИЙ МАТРАЦ?

Схоже, що сьогодні не бракує в товарах, покликаних робити життя людини більш комфортною. Здається, що навіть в меблевому виробництві винайдено і придумано все, що тільки можна. Але маючи справу з продукцією української мультибрендовой компанії Матролюкс, розумієш, що все краще тільки попереду. Компанія не перестає дивувати і радувати своїх клієнтів новими моделями аксесуарів для сну і відпочинку. Взяти до прикладу тонкі матраци, різноманітність моделей яких, здатне задовольнити ваші найрізноманітніші запити і очікування.

Різновиди і призначення тонких матраців

Серед запитів в пошукових системах нерідко зустрічаються рол матраци, матраци на диван, купити топпер. Це говорить про велику затребуваність даного виду спальної продукції. Як видно з наведених прикладів запитів, не всі тонкі матраци однакові. Так, слово «рол» вказує на форму в якій матрац поставляється, тобто на рулон. Топпер - від англійського «top», тобто «верхній» - це матрац, який кладуть поверх іншої спальної поверхні. Термін «тонкий матрац» ​​зовсім не означає, що виріб повинен бути лише пару сантиметрів заввишки. Цей термін може відноситься до моделей до 15-16 сантиметрів у висоту (в товщину, якщо хочете). Хоча часто цей параметр коливається в межах 6-10 сантиметрів.

Багато хто, хто прагне купити топер, хочуть насамперед поліпшити вже існуюче спальне місце. Як згадувалося вище, для цього достатньо розташувати такий матрац поверх старого пружинного матраца, і ломота в суглобах після нічного «відпочинку», разом з зім'ятий боками, залишаться в минулому, страшному минулому, в якому людина не знала достоїнств сучасних ортопедичних спальних систем. Так само можна вчинити і зі старим скрипучим диваном, позбутися від якого ви ніяк не можете в силу того, що він дорогий як пам'ять або від того, що матеріальне становище не дозволяє купити новий. Тому тонкі матраци на диван виявляються тим, що потрібно в цій ситуації. Невисока ціна і високий комфорт дозволяють насолоджуватися сном навіть на тих меблях, які самі вже просто не здатні дарувати затишок і спокій під час відпочинку.

Тонкие матрасы оказываются незаменимыми и в ряде других ситуаций. Эти изделия пригодятся вам, для быстрого создания дополнительного спального места, когда нужно разместить на ночь неожиданных гостей, для организации детского места для игр, когда ваш малыш не хочет сидеть находясь в кроватке или в манеже. В конце концов тонкий матрац можно аккуратно сложить и взять с собой на природу или в путешествие, обеспечив себя комфортом в любых ситуациях.

Материалы и состав тонких матрасов

Нужно сказать, что в производстве тонких матрацев применяются самые разные материалы и их комбинации. Относительно моделей торговой марки Матролюкс вы можете быть совершенно спокойны, поскольку абсолютно вся продукция компании, и тонкие матрацы в частности, производятся из безопасных, экологически чистых материалов, обладающих гипоаллергенными свойствами, а значит они прекрасно подходят как для взрослых, так и для младенцев.

Ролл матрасы, например, могут быть как беспружинными, так и с наличием пружинного блока. Сами же пружины могут быть либо зависимого типа, либо действующими независимо друг от друга. Обращайте на это внимание выбирая модель матраца, поскольку от сего зависит и степень вашего комфорта во время отдыха.

Пенополиуретан, латекс, кокосовая койра, термоволокно и многие другие виды материалов можно встретить в составе тонких матрасов. Каждый из них вносит свой вклад в защиту вашего сна и здоровья. Пенополиуретан прекрасно поглощает давление. Латекс превосходно подстраивается под особенности вашего тела. Кокосовое волокно защищает позвоночник от искривлений. Термовойлок защищает внутренние слои наполнения и участвует в терморегуляции вашего спального места.

Да, тонкие матрасы – это современные системы настоящего комфорта, призванные не только улучшить старую мебель, но и открыть перед вами новые горизонты удовольствия.

Вгору