Сплачуйте так, як зручно вам, вибравши відповідну форму оплати

Форму оплати ви можете вибрати при оформленні замовлення через кошик, або звернутися до вашого консультанта.

Безготівковий розрахунок: після оформлення замовлення з оплатою на розрахунковий рахунок компанії менеджер виставляє Вам рахунок-фактуру. Сплатити рахунок Ви можете в будь-якому відділенні банку або будь-яким іншим зручним для Вас способом. Вартість комісії банку не входить у вартість замовлення і залежить від тарифів вашого банку.

Онлайн оплата банківською картою (WayForPay): при оформленні замовлення Ви можете сплатити товар прямо на сайті, через систему WayForPay.

Онлайн оплата банківською картою (LiqPay): при оформленні замовлення Ви можете сплатити товар прямо на сайті, через систему LiqPay. 

Приват24: оплата замовлення здійснюється через Ваш особистий кабінет в системі Приват24.

Оплата частинами від Приватбанку: сервіс Приватбанку, завдяки якому можна оплатити вартість товару частинами строком до 25 платежів. Для цього не потрібно стандартний пакет документів (паспорт, ІПН). Все що потрібно - це карта Приватбанку:

  • Карта "Універсальна";
  • Карта «УніверсальнаGold»;
  • Элітна карта для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).

Під поняттям "термін кредиту (платежів)" необхідно розуміти "Кількість платежів" з урахуванням першого платежу, який буде знятий з картки в день оформлення замовлення. У разі відсутності карти, оформити її можна у будь-якому відділенні ПриватБанку. Для користувачів споживчого кредиту «Оплата частинами» річної відсоток становить 0,01% в місяць, реальна річна процентна ставка становить 2,9% від суми покупки при щомісячному списанні платежу по сервісу. Термін - 24 місяці, 25 платежів з урахуванням першого платежу. Пільговий (грейс) період - 24 місяці. За умовами Банку одержувачем замовлення може бути тільки платник - власник картки.

Накладений платіж 

Ви можете скористатися послугою "Накладений платіж" і оплатити Ваше замовлення при отриманні у відділенні кур'єрської служби доставки (послуга "Накладений платіж" здійснюється за рахунок клієнта. Вартість послуги відповідно до тарифів обраної служби доставки).