Ви знаходитесь на офіційному сайті виробника. Замовивши шафу-купе на нашому сайті, ви отримуєте готову шафу відразу з з повним пакетом документації і гарантією.

Ми працюємо відповідно до ДСТУ і "Закон України про" захист прав споживача".

Повернення і обмін можливий протягом 14 днів з моменту покупки, при дотриманні правил експлуатації, вказанних в паспорті виробу.

Шафи-купе від TM Luxe Studio - гарантована якість і надійність

1. Ми використовуємо тільки пластикову крайку по гранях деталей.

Пластикова кромка, на відміну від паперової, надійно захищає елементи конструкції від пошкоджень і вологи, а також виключає відколи і злами.

2. Розсувна система нового покоління БАВАРІЯ.

Це найвужча алюмінієва система на ринку України. Ширина профілю складає всього 10 мм, що забезпечує мінімізацію видимої частини фасадного оздоблення. Конструктивна особливість системи Баварія - всі елементи системи знаходяться на одному рівні, утворюючи тим самим єдине ціле.

3. Якісна ламінована ДСП компанії Swisspan

У шафах-купе TM Luxe Studio використовується ДСП від відомої швейцарської компанії Swisspan (Свиспан), яка є дочірнім підприємством «Sorbes», і виробляє якісний і екологічно чистий деревний матеріал на території Швейцарії, Естонії та України.

4. Надійний металевий профіль

У наших шафах-купе ми використовуємо металевий профіль щільністю 350 грам на 1 м.п. Такий профіль збільшує міцність конструкції, забезпечує надійний захист частин конструкції, виключає злами і збільшує термін служби нашої продукції.

5. Проста збірка і кріплення на конфірмати

Шафи нашого виробництва збираються на конфірмати, а не на гвинти. Завдяки такому конструктивному рішенню нашу продукцію можна легко збирати і розбирати по необхідності. Це ідеальне рішення при частих переїздах, перестановках або при комерційному використанні наших меблів.

6. Міцні армовані скла з антиударної плівкою

При виготовленні дзеркальних або комбінованих фасадів Luxe Studio використовує міцне армоване скло товщиною 2,5-2,7 мм. Скла додатково покриваються спеціальною антиударної плівкою, яка захищає тильну сторону дзеркала від механічних пошкоджень. Навіть якщо вам якимось чином вдасться пошкодити фасад шафи, то скло не розсипиться на дрібні осколки, і не розкришиться, а просто зламається або трісне, а плівка утримає всі осколки на собі, запобігаючи можливим травми. Якщо у Вас маленька дитина, і Ви турбуєтеся про його безпеку, то шафи-купе Luxe Studio - це те, що вам потрібно!

7. Безпечна упаковка і компактна доставка.

Вся наша продукція упакована в 5-ти шаровий вологостійкий картон, завдяки чому забезпечується цілісність деталей, виключається проникнення вологи всередину упаковки, а ви отримуєте Вашу шафу в максимально акуратному і компаткому вигляді. Всього 4 міцних картонних коробки з усіма необхідними деталями і елементами конструкції. Економте на доставці разом з нами, і отримуйте ваше замовлення в цілості й схоронності.

    


Залишилися питання? У нас відмінні консультанти, які знають все про шафи купе! Телефонуйте нам на гарячу лінію, або пишіть в чат. Ми допоможемо вибрати шафу-купе вашої мрії, оформити замовлення і підібрати зручний спосіб оплати і доставки вашого замовлення!